Творчість та активність: як пройшов Національний тиждень безбар’єрності в Гадяцькому геріатричному будинку-інтернаті
#Полтавщина_безбарєрна #ПолтавщинаНТБ2026 #безбарєрність У рамках Національного тижня безбар’єрності в Гадяцькому геріатричному будинку-інтернаті було проведено низку заходів, спрямованих на підтримку активного, творчого та соціального життя підопічних. Для мешканців закладу організували мистецький захід, під час якого учасники створювали картини з пластиліну. Таке заняття сприяло розвитку творчих здібностей, дрібної моторики, емоційному розвантаженню та подарувало всім гарний настрій і …



